شبکه

مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

با توجه به گسترش علوم مربوط به فناوری اطلاعات و فناوری های ارتباطی و نیاز روز افزون جامعه به پیاده سازی این سیستم های تحت شبکه ، شرکت رجحان شبکه اهورا ( سایپرو ) با رویکردی نوین به بحث فناوری اطلاعات و امنیت شبکه ها با ارائه طیف گسترده ای از خدمات در این حوزه فعالیت خود را در این زمینه نیز آغاز نمود. هم اکنون این شرکت آمادگی خود جهت همکاری در زمینه های مشاوره ، فروش ، نصب و راه اندازی ، پشتیبانی و نگهداری شبکه با کلیه سازمانها ، ارگانها و شرکت های خصوصی را اعلام میدارد.
واحد شبکه شرکت سایپرو با بهره گیری از کادر فنی متخصص و با دانش فنی آکادمیک و تجربه های کسب شده طی اجرای پروژه های متعدد، قادر به طراحی و راه اندازی شبکه های بزرگ با استانداردهای معتبر می باشد.کارشناسان ما در این بخش مشتاقانه آماده مشاوره به شما عزیزان میباشند.

خدمات شرکت رجحان شبکه اهورا در زمینه شبکه های کامپیوتری به شرح ذیل میباشد:

سیستم نظارت تصویری
خدمات زیرساخت (پسیو) شبکه

در نظر داشته باشید کابل کشی ، داکت کشی ،آرایش رک و … در واقع ستون فقرات یک شبکه را برای برقراری ارتباطات تشکیل می دهد. بنابراین داشتن شبکه ای پر سرعت مستلزم داشتن سیستم کابلی (پسیو) با کیفیت می باشد.کابل کشی ساخت یافته تنها منوط به تهیه کالای با کیفیت نیست، بلکه اجرای صحیح تمامی استاندارد های موجود در این امر سبب فراهم آمدن زیر ساخت شبکه ی کابلی مطمئن با بالاترین میزان پهنای باند خواهد شد تا علاوه بر تامین نیاز فعلی امکان ارتقاء بستر موجود به تکنولوژی های آینده را به آسانی و با حداقل هزینه ها فراهم آورد.

خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیو شبکه شامل انجام تنظیمات و کانفیگ دستگاه های ارتباطی و مدیریتی در یک مجموعه می باشد. این تنظیمات سبب راه افتادن و کارکرد صحیح یک شبکه می شود. هر شبکه بنا به نوع کارکرد و استفاده، تجهیزات و تنظیمات خاص خود را می طلبد تا بتوان بهترین راندمان را با در نظر گرفتن مسایل اقتصادی از آن گرفت.
  • انجام تنظیمات، نصب و راه اندازی تجهیزات سوئیچینگ
  • انجام تنظیمات، نصب و راه اندازی تجهیزات روتینگ
  • انجام تنظیمات، نصب و راه اندازی تجهیزات امنیتی شبکه
  • انجام تنظیمات، نصب و راه اندازی تجهیزات ذخیره سازی دیتا و پشتیبان گیری
  • انجام تنظیمات، نصب و راه اندازی انواع سرورها شامل: سرور دومین کنترلر، فایل سرور، میل سرور، بکاپ سرور، وب سرور و …
  • انجام تنظیمات، نصب و راه اندازی انواع سرویس ها شامل: Active Directry, DHCP, DNS, ISA, IIS, RAS, NAT, Proxy و …
  • نصب و راه اندازی سیستم های مانیتورینگ و مدیریت شبکه
  • نصب و راه اندازی سیستم های IP Telephony یا تلفن تحت شبکه، Call Center
  • و…