هوشمندسازی ساختمان

هوشمندسازی ساختمان

بدون سیم‌کشی بدون محدودیت!

گروه سایپرو در حال توسعه انواع راه حل با استفاده از تکنولوژی اینترنت اشیا IOT در خانه هوشمند و مناطق امنیتی می‏‌باشد. استفاده مردم از تکنولوژی و خصوصاً لوازم خانگی هوشمند به منظور بهبود کیفیت زندگی در فضای زندگی امروز، مانند گوشی‌های هوشمند، و شبکه اینترنت با توجه به عصر اطلاعات و ارتباطات، رو به افزایش است، سایپرو با ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات مبتنی بر اینترنت اشیا منجر به ایجاد یک تغییر عظیم در صنعت خانه هوشمند شده است. مشتریان گروه سایپرو می‌توانند از راحتی و زندگی امن در خانه و محل کار خود لذت ببرند.

به طور خلاصه به کمک این سیستم می توانید منزل خود را از هر مکان و در هر زمان کنترل و مدیریت نمایید، راحتی را برای افراد منزل به ارمغان آورید و در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید.

مزایای خانه هوشمند ارائه شده توسط سایپرو:

  • قابل اجرا در ساختمان‌های درحال ساخت، ساخته شده و حتی ساختمان‌های قدیمی
  • بدون نیاز به سیم‌کشی و هرکونه تخریب در خانه
  • قابلیت ارتقاء و اضافه نمودن نامحدود محصولات در آینده
  • امنیت بالا و عدم وجود هرگونه تداخل
  • قیمت مناسب و کیفیت بالا

مشاوره

گروه مشاوره مجموعه سایپرو با همکاری مشاوران مجرب خود، اقدام به تعریف پروژه و امکانات نوین قابل ارائه در پروژه نموده تا در طی مستندات ارائه شده و جلسات مشاوره به تعریف مشخصی از هوشمند سازی رسیده که در آن نیازهای مشتری با توجه به هزینه های تعیین شده و کاربری سرویس ها، مرتفع گردد که پس از آن پیشنهادات لازم برای استفاده از تجهیزات و محصولات مرتبط آماده و اعلام خواهد شد.

طراحی

تفاوت پروژه های اجرای شده توسط گروه سایپرو با دیگر شرکت‌ها، نخست حس مسئولیت‌پذیری و خلاقیت پرسنل شرکت بوده که تلاش می‌کنند بهترین سرویس و طراحی را برای هر پروژه ارائه داده به گونه‌ای که پروژه‌ای شبیه‌سازی از پروژه دیگر نباشد، بنابراین برای هر پروژه به طور خاص از ابتدا طراحی بر روی کلیات آن و سپس اجزای آن صورت گرفته تا پروژه در نوع خود منحصر به فرد نمود پیدا نماید.

اجرا

پس از تعیین و تعریف سرویس‌ها و خدمات هوشمندسازی نقشه‌های اجرایی آماده و محاسبات لازم انجام می‌پذیرد تا روند اجرایی پروژه به همراه زمانبندی آن معلوم گشته و برای اطلاع کارفرما ارائه می‌گردد. در برخی موارد خدمات هوشمندسازی نیاز به زیرساخت‌ها و موقعیت‌هایی دارند که لازم است با هماهنگی کارفرما طراحی و اجرای آن دسته از خدمات نیز برای نیل به هدف نهایی و اجرای ایده آل پروژه توسط تیم اجرایی شرکت صورت پذیرد.

 

« سایپرو؛ ایده‌پردازی نوین »