پشتیبانی دفاتر پیشخوان دولت

پشتیبانی دفاتر پیشخوان دولت

  • پشتیبانی نرم افزاری
  • پشتیبانی سخت افزاری
  • ارایه و نصب باجه‌های چند منظوره
  • فروش تجهیزات و ملزومات مصرفی
  • آموزش

پشتیبانی نرم‌افزاری

هنگام استفاده از سایت های کاربردی از قبیل سایت‌های پست، همراه اول، ایرانسل، تلفن ثابت، شرکت گاز، شرکت آب و فاضلاب، شرکت برق و … کاربران با مشکلاتی روبه‌رو می‌شوند بنابراین می‌توانید با تماس به شماره‌های ———- به صورت آنلاین با تیم کارشناسی ما از طریق نرم افزارهای کنترل از راه دور نسبت به رفع سریع اشکالات فنی خود اقدام نمایید.
تعویض ویندوز و نصب نرم افزارهای کاربردی پیشخوان: به دلیل وجود ویروس‌ها و بدافزارها، سیستم‌عامل‌ها و ویندوزها عملکرد مناسب خود را ارائه نمی‌دهند و باعث کاهش سرعت و یا عدم اجرای بعضی فرمان‌ها می‌شود که نیاز به تعویض ویندوز را باعث می‌شود. لذا پس از ارتباط با تیم تخصصی رجحان شبکه، و اعزام کارشناس مربوطه با تعویض ویندوز و نصب نرم‌افزارهای کاربردی، از جهت عدم اجرای سرویس‌ها، نگرانی نداشته باشید.


پشتیبانی سخت‌افزاری

رفع اشکالات سخت‌افزاری: جهت رفع اشکالات سخت‌افزاری اعم از تعمیر، تعویض و یا ارتقاء انواع کیس، مانیتور، پرینتر، بارکد پرینتر، اسکنر و بارکد اسکنر با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان جهت تعویض سیستم‌ها و تجهیزات: در صورت نیاز دفاتر به راه‌اندازی سرویس‌های جدید و خرید تجهیزات می‌توانند با ما مشاوره نمایندتا با معرفی سیستم‌های جدید و یا استوک، با کمترین هزینه  سطح بهره‌وری را افزایش دهند.

تجهیزات جایگزین:   در صورتی که تجهیزاتی از دفاتر با مشکل مواجه شود و نیاز به تعمیرات داشته باشد، تا زمان رفع مشکل، دفتر با محدودیت‌هایی از جمله قطع سرویس روبرو می‌شود که باعث نارضایتی ارباب رجوع و یا از دست دادن درامد حاصل از آن سرویس می‌شود. لذا دفاتر می‌توانند با تماس با تیم تخصصی رجحان شبکه، ضمن استفاده از تجهیزات جایگزین از بروز مشکلات آتی جلوگیری کنند.


ارائه و نصب باجه‌های چند منظوره

جهت صرفه جویی در تعداد سیستم‌ها و نیروی انسانی دفتر و جلوگیری از سردرگمی ارباب رجوع می توانید از باجه‌های چند منظوره استفاده نمایید که شما را قادر می سازد تا از کلیه سرویس‌ها روی کلیه باجه‌ها استفاده نمایید.
همچنان با استفاده از این مزیت می توانید بر روی کلیه سیستم‌ها از سرویس‌های اینترنت و اینترانت بطور همزمان استفاده نمایید.


فروش تجهیزات و ملزومات مصرفی

انواع تجهیزاتی که دفاتر نیاز دارند اعم از کیس و مانیتور و پرینتر و بارکد پرینتر به صورت دست اول یا استوک با قیمت‌های مناسب موجود می‌باشد. همچنین قبل از تهیه ملزومات مصرفی از قبیل کارتریج پرینتر و لیبل و ریبون بارکد پرینتر با ما در تماس باشید تا از قیمت‌های پایین و باورنکردنی ما بهره‌مند شوید.


آموزش

با توجه به تنوع سرویس‌ها و تغییرات و به‌روز شدن نرم‌افزارها و یا تغییر و جابجایی کاربران در دفاتر، نقش آموزش سرویس‌ها پررنگ‌تر و از اهمیت خاصی برخوردار شده است. در صورت نیاز دفاتر می‌توانند با کارشناسان ما و از طریق نرم‌افزار TeamViewer به صورت مستقیم آموزش موردنظر را دریافت نمایند.